Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Hackpedia-Mobile Se Muta!!

    Steauaboy95
    Steauaboy95
    Admin
    Admin


    Mesaje : 51
    Data de înscriere : 10/12/2008
    Varsta : 38
    Localizare : Bucharest, Romania

    Hackpedia-Mobile Se Muta!! Empty Hackpedia-Mobile Se Muta!!

    Mesaj  Steauaboy95 Dum Ian 18, 2009 1:18 pm

    Stimati useri, din nenumarate motive am ales sa inchidem acest forum, si sa deschidem altul: NokiaS60*
    NokiaS60* Are aceleasi scopuri ca si fostul Hackpedia, si anume de a aduna toti utilizatorii Romani de Nokia&Symbian si a rezolva diferite probleme/intrebari ale userilor.
    Forumul NokiaS60* este mai user-friendly si este mai bine pregatit in materie de Symbian...de aceea va uram o sedere placuta pe noul forum, condus de Steauaboy95, Skypee, kLM si alti useri care vor dori sa se "Asocieze" cu noi Smile

    NokiaS60*: www.nokias60.myforum.ro


    Hackpedia-Mobile Se Muta!! S60log10
    Steauaboy95
    Steauaboy95
    Admin
    Admin


    Mesaje : 51
    Data de înscriere : 10/12/2008
    Varsta : 38
    Localizare : Bucharest, Romania

    Hackpedia-Mobile Se Muta!! Empty A fost odata....

    Mesaj  Steauaboy95 Vin Feb 20, 2009 1:01 am

    Acum ceva timp postam inchiderea acestui forum care in atata timp cat a existat nu a strans decat 48 de utilizatori, am revenit acum...gasind linkul prin mail sa va povestesc ca, de cand l-am inchis si pana acum forumul NokiaS60 a capatat un nume in domeniul telefoniei! Am facut din NokiaS60 ceea ce trebuia sa facem cu acest forum, si anume sa il transformam intr-un mic IPmart/Dotsis al romanilor pasionati de tehnologie! Un mic rezumat a ceea ce se intampla pe NokiaS60:

    Utilizatorii nostri au scris un numar de 1499 articole
    Avem 398 utilizatori inregistrati
    Cel mai nou utilizator inregistrat este: mec17
    In total aici sunt 6 utilizatori conectati : 3 Inregistrati, 0 Ascunsi si 3 Vizitatori [ Administrator ] [ Moderator ]
    Cei mai multi utilizatori conectati au fost 13 la data de 25/01/2009 20:15
    Utilizatori inregistrati: George29, piratuxxx, Steauaboy95



    Am scris aceste randuri in speranta ca a mai intrat cineva pe aici si...inca nu s-a inregistrat pe noul forum! Va spun ca merita iar aceste "specificatii" de la sfarsitul paginii spun tot fata de ce este aici...si anume:

    Membrii nostri au postat un numar de 1 mesaje

    Avem 48 membri inregistrati

    Cel mai nou utilizator inregistrat este: nemo4free

    Recordul de utilizatori conectati a fost de 6, Sam 17 Ian 2009 - 14:42


    O zi buna tuturor celor care citesc aceste randuri si vreau sa stie ca oricand sunt primiti cu drag pe forumul meu!

      Data/ora curentă este: Lun Apr 29, 2024 3:39 pm